Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.
-17 %
Kuchársky nôž Vilem

Kuchársky nôž Vilem

Nie je nôž ako nôž: kvalitný spoznáte na prvý rez. Zistite aj vy, ako ľahké je krájanie dokonale ostrým nožom z ušľachtilej nemeckej ocele. Zoznámte sa s nožom Vilem.Skladem

28,06 € 23,29 € Ušetríte 4,77 €
  • Záruka 10 rokov
  • Ušľachtilá nemecká oceľ
  • Precízne brúsenie
Odrežte ten najjemnejší plátok mäsa. Narežte bagetu jedným ťahom. Nasekajte cibuľku tak precízne ako nikdy. S nožmi Vilem to zvládnete.

Vybrúsená kvalita

Dokonalý materiál, precízne spracovanie

Precízna práca s nožom je zážitok. Vychutnajte si ho pri sekaní zeleniny aj odkrajovaní jemných plátkov mäsa. Nôž Vilém sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nemeckej ocele a ostrie vybrúsili do najvhodnejšieho uhla tak, aby bolo krájanie dokonale presné a ľahké.

Nami používaná oceľ má vyšší podiel uhlíka a chrómu pre väčšiu tvrdosť a odolnosť voči korózii. Chcete čepeľ udržať v perfektnej kondícii? Použite našu ocieľku, vďaka ktorej bude ostrie ako nové aj po rokoch používania.

Perfektne vyvážený nôž

Než sme nože pustili do sveta, testovali ich desiatky rúk. Nežné dámy i siláci - všetkým musel nôž padnúť do ruky. Tak vznikli ideálne vyvážené nože Vilém s ergonomickou rukoväťou. Nože, ktoré robia radosť pri krájaní aj vystavené na linke.

Vybavte svoju kuchyňu tým najdôležitejším: spoľahlivým a precíznym nožom. Kuchárskym nožom Vilém, ktorý nadväzuje na 100 rokov poctivej práce rodu Porkert.

Parametre

Čepeľ: oceľ akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Dĺžka čepele: 15 cm
Tvrdosť čepele: HRC 55 ± 2
Materiál rukoväte: odolný leštený plast

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.