Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma. Minimálna hodnota objednávky 20, - Eur.

Kuchársky nôž Eduard

Uľahčite si varenie, či už chystáte mäso na guláš, rybu alebo zeleninu. Kuchársky nôž Eduard má dokonale ostrú čepeľ, vďaka ktorej ide krájanie (skoro) samo. A to sme vám ešte nepovedali, ako skvele padne do ruky.Skladem

23,68 €
  • Záruka 10 rokov
  • Ušľachtilá nemecká oceľ
  • Precízne brúsenie
Ten pocit, když krájíte maso a zeleninu pořádným nožem! Miluje ho každý šéfkuchař a brzy ho poznáte i vy. Jen co vezmete do ruky nůž Porkert ze sady Eduard.sdasdad

Špičkové nože pre špičkových kuchárov

Dokonalý materiál, špičkové spracovanie

Precízna práca s nožom je zážitok. Vychutnajte si ho pri krájaní pečiva, sekaní zeleniny či odkrajovaní jemných plátkov mäsa. Nože Eduard sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nemeckej ocele a ostrie vybrúsili do najvhodnejšieho uhla tak, aby bolo krájanie s nimi dokonale presné a ľahké.

Nami používaná oceľ má vysoký podiel uhlíka a chrómu pre väčšiu tvrdosť a odolnosť voči korózii. Chcete čepeľ udržať v perfektnej kondícii? Použite našu ocieľku, vďaka ktorej bude ostrie ako nové aj po rokoch používania.

Perfektne vyvážený nôž

Než sme nože pustili do sveta, testovali ich desiatky rúk. Nežné dámy i siláci - všetkým musel nôž Eduard padnúť do ruky. Tak vznikol ideálne vyvážený nôž Eduard s ergonomickou rukoväťou. Nôž, ktorý robí radosť pri krájaní aj vystavený na linke.

Vybavte svoju kuchyňu tým najdôležitejším: spoľahlivým a precíznym nožom. Nožom Eduard, ktorý nadväzuje na 100 rokov poctivej práce rodu Porkert.

Parametre

Čepeľ: oceľ akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Dĺžka čepele: 15 cm
Tvrdosť čepele: HRC 55 ± 2
Materiál rukoväte: odolný leštený plast

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.