Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.
-17 %
Kuchársky nôž Eduard

Kuchársky nôž Eduard

Uľahčite si varenie, či už chystáte mäso na guláš, rybu alebo zeleninu. Kuchársky nôž Eduard má dokonale ostrú čepeľ, vďaka ktorej ide krájanie (skoro) samo. A to sme vám ešte nepovedali, ako skvele padne do ruky.Skladem

28,54 € 23,69 € Ušetríte 4,85 €
  • Záruka 10 rokov
  • Ušľachtilá nemecká oceľ
  • Precízne brúsenie
Ten pocit, když krájíte maso a zeleninu pořádným nožem! Miluje ho každý šéfkuchař a brzy ho poznáte i vy. Jen co vezmete do ruky nůž Porkert ze sady Eduard.sdasdad

Špičkové nože pre špičkových kuchárov

Dokonalý materiál, špičkové spracovanie

Precízna práca s nožom je zážitok. Vychutnajte si ho pri krájaní pečiva, sekaní zeleniny či odkrajovaní jemných plátkov mäsa. Nože Eduard sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nemeckej ocele a ostrie vybrúsili do najvhodnejšieho uhla tak, aby bolo krájanie s nimi dokonale presné a ľahké.

Nami používaná oceľ má vysoký podiel uhlíka a chrómu pre väčšiu tvrdosť a odolnosť voči korózii. Chcete čepeľ udržať v perfektnej kondícii? Použite našu ocieľku, vďaka ktorej bude ostrie ako nové aj po rokoch používania.

Perfektne vyvážený nôž

Než sme nože pustili do sveta, testovali ich desiatky rúk. Nežné dámy i siláci - všetkým musel nôž Eduard padnúť do ruky. Tak vznikol ideálne vyvážený nôž Eduard s ergonomickou rukoväťou. Nôž, ktorý robí radosť pri krájaní aj vystavený na linke.

Vybavte svoju kuchyňu tým najdôležitejším: spoľahlivým a precíznym nožom. Nožom Eduard, ktorý nadväzuje na 100 rokov poctivej práce rodu Porkert.

Parametre

Čepeľ: oceľ akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Dĺžka čepele: 15 cm
Tvrdosť čepele: HRC 55 ± 2
Materiál rukoväte: odolný leštený plast

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.