Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.
-17 %
Mlynček na mäso č. 22

Mlynček na mäso č. 22

V profesionálnej kuchyni nesmie chýbať poriadny mlynček. Vyberte si taký, s ktorým ide mletie krásne od ruky a ktorý vydrží niekoľko rokov: mlynček Porkert. Napríklad menší z našich mlynčekov pre profi kuchyne č. 22.Skladem

118,06 € 97,99 € Ušetríte 20,07 €
  • 5 rokov záruka
  • Precízne spracovanie
  • Certifikát zdravotnej nezávadnosti
Dobré veci nepotrebujú zmenu. Mlynčeky Porkert vyrábame vyše 100 rokov a starostlivo kontrolujeme každý diel. Tak vznikajú nezničiteľné mlynčeky, ktoré vám zostanú navždy. Jednotlivé diely do seba perfektne zapadajú a vy pri každom otočení kľukou cítite, že všetko funguje, ako má.

Kvalita preverená generáciami

Poctivé materiály sú základ

Kvalitná liatina je náš tradičný materiál. Mlynčeky z nej odlievame už 100 rokov a sami viete, ako dlho vydržia – rovnaké ste určite videli v kuchyniach svojich babičiek.

Povrch mlynčeka tvorí silná vrstva potravinárskeho cínu, vďaka ktorej mlynček nehrdzavie a je zdravotne nezávadný. Na to máme certifikát od Štátneho zdravotného ústavu.

Starostlivé opracovanie, aby do seba všetko zapadlo

Dobre vyrobený mlynček pri mletí na prázdno "ševelí", a tak dáva najavo, že do seba všetko presne zapadá. Presne taký zvuk môžete čakať od našich mlynčekov.

Starostlivo obrábame a kontrolujeme každú časť, aby do seba diely ľahko zapadli. Vďaka tomu máte mlynček zostavený za pár sekúnd, ľahko sa udržuje a perfektne melie.

Parametre

Priemer otvorov reznej dosky: 4,5 mm
Priemer reznej dosky: 83 mm
Výkon: 1,15 kg za 1 minútu
Materiál mlynčeka: liatina
Povrch: potravinársky cín
Materiál rukoväte: drevo

Formičky na cukrovinky a nabíjacia súprava nie sú súčasťou balenia.

Načo sa hodia

Mletie mäsa (i prerasteného)
Mletie ovocia, zeleniny, pečiva
Výroba cukroviniek (s nástavcom)
Výroba klobás a jaterníc (s nástavcom)
Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.