Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.

Nôž na pečivo Eduard

Tiež milujete čerstvé, dokonale chrumkavé bagety? Bola by škoda krájať ich nožom, ktorý ich rozdrobí. Nakrájajte ich jedným ťahom špičkovým nožom Eduard na pečivo.Skladem

28,54 €
  • Záruka 10 rokov
  • Ušľachtilá nemecká oceľ
  • Precízne brúsenie
Ten pocit, keď krájate mäso a zeleninu poriadnym nožom! Miluje ho každý šéfkuchár a čoskoro ho spoznáte aj vy. Len čo vezmete do ruky nôž Porkert zo sady Eduard.

Špičkové nože pre špičkových kuchárov

Dokonalý materiál, špičkové spracovanie

Precízna práca s nožom je zážitok. Vychutnajte si ho pri sekaní zeleniny aj odkrajovaní jemných plátkov mäsa. Nôž Eduard sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nemeckej ocele a ostrie vybrúsili do najvhodnejšieho uhla tak, aby bolo krájanie s ním dokonale presné a ľahké.

Nami používaná oceľ má vysoký podiel uhlíka a chrómu pre väčšiu tvrdosť a odolnosť voči korózii. Chcete čepeľ udržať v perfektnej kondícii? Použite našu ocieľku, vďaka ktorej bude ostrie ako nové aj po rokoch používania.

Perfektne vyvážený nôž

Než sme nože pustili do sveta, testovali ich desiatky rúk. Nežné dámy i siláci - všetkým musel nôž Eduard padnúť do ruky. Tak vznikol ideálne vyvážený nôž Eduard s ergonomickou rukoväťou. Nôž, ktorý robí radosť pri krájaní aj vystavený na linke.

Vybavte svoju kuchyňu tým najdôležitejším: spoľahlivým a precíznym nožom. Nožom Eduard, ktorý nadväzuje na 100 rokov poctivej práce rodu Porkert.


Parametre

Čepeľ: oceľ akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Dĺžka čepele: 20 cm
Tvrdosť čepele: HRC 55 + -2 (znak)
Materiál rukoväte: odolný leštený plast

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.