Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.

Príbory EMILIE

Prostá krása teší, ale neruší. Doprajte si ju aj vy a prestrite ku spoločnej večeri s príbormi Emílie.Skladem

95,22 €
  • Záruka 10 rokov
  • Špičková nerez oceľ
  • Precízne leštenie
Dobré jedlo si zaslúži vychutnávanie, nie náhlenie. Zasadnite s rodinou ku krásne prestretému stolu a užite si ho. Príbory Porkert vám s tým pomôžu. Vyrobili sme ich zo špičkovej nerezovej ocele a starostlivo sme vypilovali ich dizajn. Vznikli tak tri unikátne rady, s ktorými je každá rodinná večera sviatočná.

Neokázalá elegancia

Krása je v jednoduchosti

Skvelé jedlo. Rodina pohromade. Krásne prestretý stôl. Moment, ktorému nechýba vôbec nič. Vytvorte ho aj u vás doma s jednoducho elegantnými príbormi Emílie.

Navrhli sme ich pre milovníkov neokázalej krásy, ktorá teší, ale neruší. V hlavnej úlohe zostáva vaše výborné jedlo, z ktorého naše príbory robia sviatočné zážitok.

Chcite to najlepšie

Príbory Emílie sme vyrobili z najkvalitnejšej nerez ocele. Dávame si záležať nielen na výrobe, ale aj na precíznom leštení. Tak vznikajú výnimočné príbory pre výnimočné stretnutia u dobrého jedla.

Parametre

Počet kusov v sade: 24
Zloženie sady (6 ×): lyžica, jedálenský nôž, vidlička, dezertná lyžička
Materiál: nerez oceľ akosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2 (1.4021 dle ČSN EN 10088-2 pre nôž)

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.