Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.
-17 %
Príbory MARIANNA

Príbory MARIANNA

Každá večera s rodinou je sviatočná udalosť. Vychutnajte si ju s neobvykle elegantnými príbormi Marianna.Skladem

104,70 € 86,90 € Ušetríte 17,80 €
  • Záruka 10 rokov
  • Špičková nerez oceľ
  • Precízne leštenie
Dobré jedlo si zaslúži vychutnávanie, nie náhlenie. Zasadnite s rodinou ku krásne prestretému stolu a užite si ho. Príbory Porkert vám s tým pomôžu. Vyrobili sme ich zo špičkovej nerezovej ocele a starostlivo sme vypilovali ich dizajn. Vznikli tak tri unikátne rady, s ktorými je každá rodinná večera sviatočná.

Výnimočnosť sviatočnej tabule

Každá večera s rodinou je sviatok

Ako často sa zídete pri spoločnom jedle? Vytvorte z každého stretnutia sviatočný moment, na ktorý sa budete tešiť celý deň. Prestrite stôl s príbormi Marianna, ktoré sme stvorili pre výnimočné chvíle nad dobrým jedlom. Ich elegantné línie dopĺňa neobvyklý dizajn noža s rukoväťou pootočenou o 90 ˚.

Špičková oceľ, precízne leštenie

Príbory Marianna sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nerezovej ocele a precízne sme ich vyleštili. Aj vďaka tomu majú výsadu niesť meno jednej zo žien rodu Porkert - dokonca matky zakladateľa značky, Marie Anny Porkertovej. Budú mať tú česť skrášľovať aj váš rodinný stôl?

Parametre

Počet kusov v sade: 24
Zloženie sady (6 ×): lyžica, jedálenský nôž, vidlička, dezertná lyžička
Materiál: nerez oceľ akosti 1.4301 dle ČSN EN 10088-2 (1.4021 dle ČSN EN 10088-2 pre nôž)

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.