Pri nákupe nad 60 Eur doprava zdarma.
-17 %
Vykrajovací nôž Eduard

Vykrajovací nôž Eduard

Malý, praktický, dokonale ostrý. Vykrajovací nôž Eduard sa proste oplatí mať v každej kuchyni. Doplňte ním aj svoju kuchyňu a majte neustále po ruke kvalitný nožík na drobné krájanie a vykrajovanie.Skladem

13,30 € 11,04 € Ušetríte 2,26 €
  • Záruka 10 rokov
  • Ušľachtilá nemecká oceľ
  • Precízne brúsenie
Ten pocit, keď krájate mäso a zeleninu poriadnym nožom! Miluje ho každý šéfkuchár a čoskoro ho spoznáte aj vy.  Len čo vezmete do ruky nôž Porkert zo sady Eduard.

Špičkové nože pre špičkových kuchárov

Dokonalý materiál, špičkové spracovanie

Precízna práca s nožom je zážitok. Vychutnajte si ho pri krájaní pečiva, sekaní zeleniny či odkrajovaní jemných plátkov mäsa. Nože Eduard sme pre vás vyrobili z ušľachtilej nemeckej ocele a ostrie vybrúsili do najvhodnejšieho uhla tak, aby bolo krájanie s nimi dokonale presné a ľahké.

Nami používaná oceľ má vysoký podiel uhlíka a chrómu pre väčšiu tvrdosť a odolnosť voči korózii. Chcete čepeľ udržať v perfektnej kondícii? Použite našu ocieľku, vďaka ktorej bude ostrie ako nové aj po rokoch používania.

Perfektne vyvážený nôž

Než sme nože pustili do sveta, testovali ich desiatky rúk. Nežné dámy i siláci - všetkým musel nôž Eduard padnúť do ruky. Tak vznikol ideálne vyvážený nôž Eduard s ergonomickou rukoväťou. Nôž, ktorý robí radosť pri krájaní aj vystavený na linke.

Vybavte svoju kuchyňu tým najdôležitejším: spoľahlivým a precíznym nožom. Nožom Eduard, ktorý nadväzuje na 100 rokov poctivej práce rodu Porkert.

Parametre

Čepeľ: oceľ akosti X50CrMoV15 (ISO 1.4116)
Dĺžka čepele: 9 cm
Tvrdosť čepele: HRC 55 ± 2
Materiál rukoväte: odolný leštený plast
Chránič na prst

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.